Vyberte stránku

V současné době je velice oblíbené loftové bydlení. Většinou se jedná o jeden velký prostor, který sdílíte neomezeně se všemi účastníky bytu. Jestliže se i vám zalíbilo podobné bydlení, myslete na to, že má i své nevýhody. Ne vždy máte na partnera náladu a někdy se prostě chcete někam zavřít a být sám. V tomto typu bydlení se nabízí jediný prostor a to koupelna. Pokud ale milujete svůj interiér a jen trochu ho chcete vylepšit a vytvořit si tak soukromí jen pro vás, nemusíte dělat velké zásahy do půdorysu bytu. Stačí vám japonské posuvné stěny.

Rozdělte byt na půl elegantně

Japonské posuvné stěny neslouží jen pro dělení prostoru, ale jedná se také o stínící techniku, která zajistí, že do vašeho interiéru nebude přicházet tolik slunečních paprsků. Stěny se většinou umístí před okno do kolejnic, ve kterých se jednoduše pohybují zatažením za šňůrku či tyč. Stejně elegantně se mohou pohybovat i v interiéru po instalování na strop místnosti. Stačí tedy měnit jejich umístění a využívat funkci, kterou jsou obdařeny. Výhodou je i množství barevných kombinací a vzorů, můžete tak jednoduše vdechnout nový rozměr svému interiéru.

Elegantní stínění

Pokud pro vás není dělení prostoru primární starostí a více vás obtěžují sluneční paprsky, které vysokými okny procházejí, máme pro vás elegantní řešení. Stačí pořídit běžné látkové rolety. Mají hned několik výhod. Jsou jednoduše ovladatelné, jejich instalace není náročná a nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Běžně se využívají do vysokých prostor, jako stínící technika. Právě proto jsou ideální do loftu, který velkými a vysokými okny vyniká. Jejich výhodou je i možnost nejen manuálního, ale také automatického ovládání pomocí motorku, proto je můžete instalovat i na okna, která konči skutečně vysoko u stropu. Opět mají velké množství různých barevných kombinací a vzorů.