Vyberte stránku

Uvažujete o novém domu? Nebo si chcete pořídit chatu na víkendy a prázdniny? 

Pro a proti

Co je proti bydlení ve srubu? Ve výsledku nic, dřevo se nemusí pravidelně opečovávat, jak si mnoho lidí myslí, ale přece jen, je dobré ho nějakým způsobem ošetřit. Obzvlášť když dřevo bude například v kontaktu s vodou apod.

Jediné minus je tedy občasná ochrana dřeva pomocí nejrůznějších přípravků, ona taková občasná kontrola ale není na škodu u každého materiálu.

Plusů je ale mnohem více. Srubový dům je určený hlavně pro lidi, kteří milují dřevo a kteří chtějí využít jeho obrovské možnosti. Pokud jste například astmatik, budete z bydlení ve dřevěném domě nadšený. Ptáte se proč? Dřevo v sobě skrývá léčivé silice, které mohou pomáhat s dýchacími potížemi a ulevit alergikovi.

Dřevěné stavby také pohlcují a odstraňují pach. Dřevo je antistatický materiál, takže nevíří prach, který by mohl vadit alergikům.

Navrhněte si sami

Bydlení ve srubu je také pro lidi, kteří se nebojí si svůj budoucí domov navrhnout podle sebe. Naše společnost plní veškerá vaše přání, takže váš dům bude rozhodně unikátní. Na vaše přání vyhotovíme další doplňky a vylepšení, jako například dřevné obklad, SDK, zdivo, dřevěnou garáž, krb a mnoho dalšího. Woodlife poskytuje komplexní služby, celou stavbu zařídíme za vás.

Sruby, roubenky, dřevěné domy, to všechno jsou klasické stavby z tradičního materiálu, které v sobě snoubí tradici a nové technologie, které ochrání stavbu před vnějšími vlivy.

Pokud vás dřevěné stavby a jejich výhody zaujaly, navštivte galerii již realizovaných staveb a inspirujte se. Váš nový dřevěný dům mlže být hotový do několika měsíců, jelikož většina staveb Woodlife je na klíč. Změňte svůj životní styl, zažijte přírodu.