Vyberte stránku

Možná se to bude zdát neuvěřitelné, ale postel je místo, kde strávíme třetinu našeho života. Je tedy na místě pořádně se zamyslet nad tím, v jaké posteli takový kus svého života strávíme. Jedině kvalitní postel nám však může zaručit kvalitní postel kvalitní spánek. Přitom spousta zdravotních a psychických onemocnění je způsobena právě nedostatkem kvalitního spánku.

Kde (ne)nakupovat?

Někteří lidé kvalitní spánek a s tím související nákup kvalitní postele velmi podceňují a chtějí při pořizování nové postele co nejvíce ušetřit. Vybírají tak postele ve velkých obchodních řetězcích, kde jsou zaměstnanci školeni na prodej veškerého nábytku, který řetězec nabízí a nejsou speciálně proškoleni k prodeji postelí. Takový prodejce vám může poradit s designem, podat informace o rozměrech, materiálu, ze kterého je postel vyrobena a jiné základní informace, které si ostatně sami můžeme přečíst na letáčku s popisem zboží. Samozřejmě, postele zakoupené ve velkých obchodních řetězcích vás nestojí tolik peněž, jako když postel zakoupíte ve specializované prodejně. Prodejci navíc často lákají zákazníky na různé sezónní slevy, výprodeje a postel vás tedy přijde na pár korun. To vše však na úkor kvality!

Máme řešení!

Kompromisem mezi nákupem v obchodních řetězcích a nákupem ve specializovaných prodejnách může být nákup v internetových obchodech. Pokud na internetu nakupujete od ověřených prodejců, má nákup na internetu samé výhody. Při nákupu v internetovém obchodě nakupujete od odborníků, kteří jsou k prodeji postelí proškoleni a mohou vám poradit s výběrem stejně, jako prodejci ve specializovaných prodejnách. Ceny jsou navíc v internetových obchodech mnohem příznivější, než při nákupu v prodejnách kamenných. Na kvalitním spánku se šetřit nevyplácí. Proč ale platit více než je nutné?