Vyberte stránku

Popularita dřevěných staveb je každým rokem o poznání silnější. Je to dáno přirozeným vývojem marketingového sdělení jednotlivých firem skrze reálné reference rozeseté po celém území České republiky. Díky těmto symbolům se i ostatní zájemci ucházejí o prvotřídní chaty srubové konstrukce, které by dokázaly splnit jejich očekávání a v mnohém je i předčí. Bydlení ve dřevostavbách sebou nese celou řadu výhod, ovšem jen roubenka vám přinese naprosté opojení pohádkové substance. Roubenky jsou samotným vrcholem celé pyramidy určující komfort a náročnost výstavby.Nechte se okouzlit podmanivým vzhledem přírodních smyslů a moderně zrealizovaného domu z dob našich babiček.

Roubenky a jejich výhody

Roubenky nejsou jen symbolem unikátní výstavby a skvělého zpracování dřeva. Kromě nadstandardní vizualizace, jednoduché realizace a rychlého provedení sebou svým uživatelům přinášejí i další nesporné výhody, mezi které například patří zdravé vnitřní prostředí.

Dřevo totiž  funguje jako klimatizace, dokáže filtrovat, absorbovat a ,očišťovat vzduch interiéru. Dokonce umí pohlcovat pachy z cigaretového kouře a napomáhá udržovat optimální vlhkost ve všech místnostech. Při hledání vhodné společnosti je dobré svou pozornost zacílit na zkušenou firmu. Jen díky správně dodrženém technologickém postupu získá vaše roubenka opravdu dlouhou životnost.

Roubenky od společnosti Woodlife

Roubenky jsou společností Woodlife realizovány výhradně podle individuálních představ samotného klienta. Odborné poradenství vzniká až v oblasti technického rázu. Vzhled, tvar a rozdělení jednotlivých místností je zcela na vás. Všechny roubenky jsou pod zastřešením společnosti Woodlife stavěné z mimořádně kvalitního sušeného a hoblovaného smrku.

Roubenky se díky své modernizaci technologického postupu mohou pochlubit skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a skvělým vnitřním klimatem, který je v porovnání s panelákovým bytem nebo rodinným domem z cihel nesrovnatelný. Nechte se inspirovat katalogovou nabídkou nesoucí název typové sruby.