Vyberte stránku

Vlastníte prázdný byt, nemáte čas na jeho správu, nebo se vám dlouhodobě nedaří najít vhodného nájemce? Máte špatné zkušenosti s dosavadními nájemníky? Rádi byste vydělávali peníze z vašeho bytu bez větších starostí a námahy? Svěřte vaši nemovitost do rukou odborníků z PPM.

Flat service s garancí

Nabízíme profesionální flat service a správu bytů. Pokud jste majitelem bytu a nemáte čas na jeho správu nebo se vám zkrátka nedaří najít nájemce, pak je pro vás právě tato služba ideálním řešením. Přenechejte povinnosti profesionálům a inkasujte zisk ze své nemovitosti bez větší námahy a starostí.

Jsme renomovaní odborníci s více než 20 lety zkušeností na realitním trhu. Můžeme se pyšnit 100 % bilancí ve vyhledávání odpovídajících nájemníků. Jako jedni z mála garantujeme 12 měsíční délku pronájmu a v případě nečekaného odchodu nájemníka ihned zajistíme zdarma jiného nájemce. Veškeré nájemníky předem dobře prověříme, takže minimalizujeme případné potíže s problémovým chováním nebo neplacením nájemného. Díky našim profesionálním službám ušetříte jednak čas, ale také mnoho hodin práce a především z vašeho bytu bezpečně vyděláte peníze bez větších starostí.

Správa a údržba nemovitostí

Zajišťujeme ekonomickou i technickou správu a údržbu nemovitostí. Externí technická správa zahrnuje údržbu domu, revize a servis veškerých přístrojů i zařízení. V PPM, a.s. poskytujeme rovněž nepřetržité služby ohledně vyprošťování z výtahů a zařizujeme odbornou údržbu, opravy a revize kotelny. Zařizujeme rozúčtování vodoměrů a měřidel tepla i jejich kompletní výměny. Přebíráme rovněž správu nad všemi technologickými zařízeními jako je například klimatizace, výtahy a další přístroje. Veškerou evidenci vedeme online v elektronické podobě, takže vám je podrobná dokumentace kdykoliv k nahlédnutí. V neposlední řadě se snažíme efektivně optimalizovat náklady na kompletní technickou správu vašich nemovitosti.