Vyberte stránku

Taky jste už jistě narazily na interiéry, které v sobě skrývaly hromadu podivných věcí, které ale vypadali naprosto úžasně a bez nich by byl interiér jen všední záležitostí. Mluvíme o nábytku a doplňcích jako je lodní kufr, šicí pana anebo stojan na malování.

Lodní kufr. Ten se už dostal i do komerčně vyráběných setů. Designéři se jím nechali inspirovat a tyto kufry anebo také velmi oblíbené truhly začínají vyrábět se speciální patinou. Pokud se ale podíváte k babičce na půdu, určitě tam jeden takový kousek najdete taky. Běžně se využívá jako konferenční stolek, nebo se otevře a jde o stojan na časopisy či knihy.

Šicí pana. Ta se využívá hodně často v ložnicích a holčičích pokojích. Žádná švadlenka tu nebydlí, jen si pořídili šicí panu na to, aby už nemuseli pohazovat oblečení před židli.

Stojan na malování. Stojan je často velice rozměrný, tak proč ho schovávat. Pokud ho máte plně funkční, jen zrovna není nálada na malování, postavte na něj zarámovaných obraz a vytvořte si tak skvělý podstavec.