Vyberte stránku

Každý interiér potřebuje občas novou barvu. V tom okamžiku se z převážné většiny majitelů bytů či domů stávají malíři-amatéři. Zajdete si do barev a laků, namícháte oblíbenou barvu a doma pomocí štětky, válečku a papírové izolepy všechno dotáhnete do konce, ale co pak? S jistotou lze říci, že jediná barva, která nikdy nevypadá špatně, je bílá. Žádné nepěkné rohy, žádná přetáhnutí. To už ale nelze říci o ostatních barvách. Většinou jde poznat, že jste si malovali sami právě díky nepěkným koncům, kdy barva přechází na do bílého stropu anebo do barvy jiné. Kromě výsledku, který je pouze uspokojivý se musíte znovu zapřít a vše po sobě uklidit.

Proč využít práce profesionálních malířů?

Nechte si vymalovat interiér na klíč. Pokud chcete předejít zbytečné a zdlouhavé práci, zkuste se raději porozhlédnout po malířích pokojů. Všichni víme, že malovat byt je asi nejlepší v létě. Tak to tak udělejte. Objednejte si dovolenou, předejte klíče, jakmile se vrátíte, vše bude hotové. Tomuto postupu se říká malování na klíč a co je na tom nejlepší?
1. Nemusíte nic stěhovat, ani zakrývat.
2. Jen si vyberte barvu, pokud se vám nebude chtít ani do toho, malíři rádi poradí.
3. Při cestě ne letiště odevzdáte klíče do domu a odletíte na zaslouženou dovolenou. Po cestě zpátky je jen jednoduše vyzvednete.
4. Zatímco vy jste si užívali dovolenou, váš interiér se změnil k nepoznání.
5. Precizně odvedená práce, bez zbytečné ztráty nervů.
Do čeho byste se už vůbec neměli pouštět sami, jsou nátěry fasád. Nejenže vám může hrozit nebezpečí pádu, ale když pokazíte nátěr v ložnici, není to tak hrozné jako fasádu. Profesionální natěračské práce využijte už jen z toho důvodu, že výsledek bude skutečně odborný. Pokud byste do toho šli sami, vzniknou vám náklady navíc, o kterých možná ani nevíte. Pokud si ale na natření fasády někoho najmete, v závěru můžete jen získat.