Vyberte stránku

Veškerá občanská vybavenost, dostupnost všech služeb a městský život doslova na dosah ruky. Přitom klidné místo, které je jako stvořené k odpočinku a relaxaci. Mnoho z nás si tak představuje moderní bydlení 21. století, které je dnes právě pro tyto atributy tolik vyhledávané. Už ne každý si však může takové bydlení dovolit. Existují ale způsoby, které vám mohou cestu k vašemu snu usnadnit.

Plňte si sny, využijte výhodné financování

Mezi atraktivní a v současnosti vyhledávané pražské lokality patří bezpochyby nový rezidenční projekt Na Vackově, který vás zaujme nabídkou 342 bytů, které se nacházejí v pěti rezidenčních objektech.

Prodej bytů na Žižkově nabízí také zajímavé možnosti, jak vaše nové bydlení financovat. Lze získat výhodné podmínky, jako třeba nízké úrokové sazby. Kromě toho můžete využít:

  • Sjednání hypotéky bez poplatků
  • Zhotovené znaleckého posudku na náklady banky

Relaxace i kultura a městský život

Pokud samotný hypoteční úvěr pro váš nový domov vyřídíte výhodně, může to pro vás znamenat nezanedbatelnou počáteční finanční úlevu, která se před pořízením nového bydlení vždy hodí. Pokud se přitom rozhodnete právě pro byty Praha 3 ve zmiňované lokalitě, čekají vás zde široké možnosti relaxace v parku Židovské pece či v sadech Na Krejcárku. Sportovat můžete na místní cyklostezce vedoucí vrchem Vítkov, případně využít parku na Balkáně, který se hodí pro výkonnostní cyklistiku i pro běh.

Samozřejmostí jsou okolní hospůdky a restaurace, stejně jako mnoho dalších míst pro setkávání a posezení s přáteli, třeba u dobré kávy. Na pár kroků od rezidenčního objektu je kino. Využívat můžete rovněž bohaté možnosti nakupování. Na nákupy se lze vydat třeba do východní části Vinohrad. V budoucnu zde vyroste také městské centrum, které se bude rozprostírat na ploše bývalého nákladového nádraží Žižkov.