Vyberte stránku

Praha jako hlavní město nabízí celou řadu příležitostí k bydlení. Už dávno neplatí, že se levné byty dají koupit jen na periferii. Díky novému projektu je možné nyní koupit i levný byt nedaleko centra, konkrétně na Žižkově. Času ale není nazbyt, protože je již polovina prodaná. Ukořistíte jeden i vy?

Ideální místo pro život

Levné byty na Praze 3 vznikají v rámci projektu NA VACKOVĚ. Jedná se o nový projekt developerské společnosti Metrostav Development a.s., která na něm spolupracuje s MS Architekti. Cílem spojení je vytvořit moderní bytový komplex, který nabídne prostorné a světlé byty. Projekt se realizuje v blízkosti ulice Olgy Havlové, tedy téměř v srdci Žižkova.

Vyrostou zde 3 budovy s maximálně 5 patry, které dokonale zapadnou do stávající koncepce a žádným způsobem nenaruší stávající atmosféru Žižkova. Rezidenti si budou moci užívat centrum a současně i klid přírody. V blízkosti se nachází parky Židovské pece a Balkán. Okolí nabízí i bohaté možnosti kulturního a sportovního vyžití, nechybí zde restaurace, obchody ani lékařská zařízení, školy a školky. Projekt se díky tomu stává ideální pro bydlení v Praze pro rodiny, mladé páry i jednotlivce.

Je na čase jednat!

Projekt nabídne 202 nových bytů. Nejvíce bude malých studií 1+kk, a to 85. Dále zde bude k dispozici 26 bytů 2+kk, 81 bytů 3+kk a ještě 10 luxusních bytů 4+kk. Byty v budovách A a B budou připraveny k předání nejpozději do 28. 2. 2017. Budova C bude dokončena na jaře 2017. Nové byty Praha byly již nabídnuty k prodeji a zájem je enormní. V září bylo již 50 % bytů prodáno.

Jestliže máte o bydlení v Praze zájem a možnost koupě nového a levného bytu na Žižkově se vám zamlouvá, příliš dlouho se nerozmýšlejte. Je na čase se poohlédnout po možnostech hypotéky a začít jednat. Nemáte představu, kolik vám v bance půjčí? Pomůže vám tato kalkulačka.