Vyberte stránku

Usínat v klidu, mít jistotu, že se na někoho můžete spolehnout. Právě tohle vám může poskytnout dobře sjednaná pojistná smlouva, jíž budete pravidelně aktualizovat. Není to nějaký módní trend, jako spíše nutnost, bez níž se neobejde žádná zodpovědná domácnost.

Výhodou je v moderní době i online dohoda, která vám ušetří cestu na pobočku a jednání mezi čtyřma očima. Jednoduchost, se kterou dnes uzavřete pojistku, je něčím, co bychom si před třiceti lety ani nedovedli představit. Internet zkracuje vzdálenosti a umožní nám trávit víc času s blízkými.

Stačí vám jen několik málo minut

Pochopitelně, všechny okolnosti smlouvy si musíte promyslet a finální rozhodnutí nelze nijak uspěchat. Pojištění domácnosti nevyžaduje žádná dodatečná potvrzení. Pojistné se totiž vypočítává paušálně, podle počtu metrů čtverečních obytné plochy. Nezáleží přitom, zda jde o dům, byt nebo rekreační nemovitost, vybavení ordinace nebo garáž. Pojistka je připravená i pro vířivky nebo bazény, takže široké možnosti jsou otevřené.

Pojistit si lze i nemovitost, která je právě rozestavěná. A co všechno je zahrnuto v ceně pojistného? Nejde pouze o základní rizika, pojišťovna bude totiž krýt i ta katastrofická. Rozbití skla nebo škody, které napáchá zvěř, nikdo totiž přesně neví, co se stane v příští hodině.

Připravena je i nonstop asistenční služba

K dispozici bude pomoc na telefonu, ať už se nepříjemnosti dostaví kdykoliv. Asistenční služba pomůže a poradí, ať už zavoláte v neděli nebo o půlnoci z úterý na středu. Samozřejmě, čas nehraje roli, důležité je spíše to, abyste co nejdříve uklidnili situaci. Můžete si sjednat pojištění online, a to bez čekání a zbytečných prodlev. A pokud cestujete do ciziny, nezapomínejte na další důležitou věc, kterou je v dnešní době cestovní pojistka.