Vyberte stránku

Každý ví, že v Praze se žije na úrovni. Jednoduše dobře. Tento výrok snad ani nelze zpochybnit. Chtěli byste v ní také žít? A co vám brání? Možná jste si při studiích našli partnera/ku nebo už od mala toužíte po tom, až se zde jednou přestěhujete. Pokud hledáte zaměstnání, tak vězte, že zde naleznete nejen nadstandardně placenou práci, ale také budování kariéry bude o něco snazší, než v jiných částech České republiky. V neposlední řadě zde máte nepřeberné množství kulturních prvků a jejich využití, občanskou vybavenost a dalších krás, které objevíte jednou sami.

Co Praha 4? Je uprostřed zelené plochy a nedaleko vzdálená od centra

Vyberte si svůj byt a můžete začít žít svůj život v Praze. Klidně celý! Ostatně, co by vám zde chybělo k dokonalému žití? Dostatek zeleně, kulturního i sportovního vyžití, potenciálních partnerů, přátel i možných lásek. Nabídka se pomalu, ale jistě tenčí, neboť jsou nové byty na Praze 4 opravdu žádané.

Čtvrť Michle čítá okolo 20 000 obyvatel a naleznete v ní stanici metra Budějovická nebo širokou škálu obchodů a restauračních zařízení. Gymnázium, turistická atrakce Michelská vodárenská nebo Baarův park. To vše na vás čeká! Vltavu máte na dohled a od centra vás dělí pouze pár stanic metra. Co myslíte? Nejsou to pádné argumenty pro usazení se právě zde?

Moderní byty vyhoví i požadavkům nejnáročnějších

Víte, že prodej bytů v pražské čtvrti Michle vrcholí? Je nejvyšší čas k rezervaci. Hledáte garsonku nebo třípokojový byt pro početnější rodinu? Možností je opravdu spousta, ale nabídka se každým dnem tenčí. Byty takříkajíc, mizí před očima.

Nádherný výhled, velké množství travnatých ploch lákají k denním procházkám a téměř neomezeným možnostem relaxace v klidové oáze. Ve své podstatě zde nenajdete typický ruch velkoměsta, byť se jedná o největší město v České republice. Mohou zde pohodlně žít mladé rodiny i senioři, kteří zůstávají aktivní.

Rezidence Hadovitá vám nabízí slunné bydlení, které přežije nejen vaše nároky, ale i vysoké nároky vašich dětí, které jednou bydlení zdědí. A postačí jim jen pár úprav. Ruku na srdce, není tohle to pravé místo, kde byste chtěli odstartovat svůj život? A rovnou ve vlastním!